Karanlığın Elli Tonu

Fifty Shades Darker
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Karanlığın Elli Tonu
21.074 izlenme
IMDb: 4.5
Karanlığın Elli Tonu izle, Serinin 2.si Fifty Shades Darker filmini Altyazılı fragman dahil Jet indirerek Türkçe Dublaj Full HD izle.

Karanlığın Elli Tonu - Fifty Shades Darker Konusu

Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona seyirciler ile buluştu. Serinin ikinci filmi yine güzel ve genç Anastasia Steele ile yakışıklı ve kendinden emin Christian Grey arasındaki erotik ilişkiyi konu alıyor. Anastasia, Christian Grey ile yaşadığı sadist & mazoşist deneyimi arkasında bırakmak istemektedir. Fakat işler sandığı kadar kolay gitmeyecektir. Bay Grey, bu süre boyunca geçmiş hayatına dair şeytanları alt etmek durumundadır. Anastasia Steele, Grey’in geçmiş hayatındaki kadınlara dair kıskançlık ve öfke temelli karışık duygulara sahip olur.

Karanlığın Elli Tonu - Fifty Shades Darker Oyuncuları

Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminde başrollerde yine Jamie Dornan ve Dakota Johnson’ı görmek mümkün. Aynı zamanda oyuncular arasında Jennifer Ehle, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Marcia Gay Harden, Rita Ora, Max Martini, Dylan Neal, Andrew Airlie, Callum Keith Rennie, Chris Shields, Anthony Konechny, Emily Fonda, Bruce Dawson, Anna Louise Sargeant ve Megan Danso bulunuyor. Sam Taylor Johnson, direktör olarak karşımıza çıkıyor.

Karanlığın Elli Tonu - Fifty Shades Darker Merak Edilenler

Netflix ekranlarında neden yok diye sorulan Grinin Elli tonu serisinin 2. filmi olan Karanlığın Elli Tonu - Fifty Shades Darker  hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Bu yazımızda Romantik film severler için Karanlığın Elli Tonu izle filmi hakkında detaylar vermeye çalıştık. Youtube'de Türkçe Altyazılı fragmanı oldukça dikkat çeken Fifty Shades Darker filmini Türkçe Dublaj Full HD kalitede izleyebilirsiniz. marvel karakterleri
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Serinin Diğer Filmleri
Grinin Elli Tonu
4.1 2015
Son Yorumlar
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 3 ay
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?
Aysen, 4 ay
Siteniz çok güzel, izlenen kült filmleri ekliyorsunuz görüntü kalitesi iyi ve reklam yok film izleme sitenize bayıldık yeni fav sitemiz burası artık, Teşekkürler dipfilmizle.
Aeren, 4 ay
Gece vakitlerinde bu filmi bitirmek cesaret ister ama güzel filme benziyor.
murat, 4 ay
sürakli sağ üst köşeye bildirim geliyor
Aleyna, 5 ay
Dizi çok güzel izlemenizi tavseye ediyorum izlemeyen kaçırır benden söylemesi