Emmanuelle: Bir Kadının Sevinçleri

Emmanuelle: L'antivierge
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Emmanuelle: Bir Kadının Sevinçleri
13.311 izlenme
IMDb: 4.8
Emmanuelle 1975 Konusu Emmanuelle 1975, Francis Giacobetti’nin yönettiği 1975 yapımı Fransız erotik filmidir. Konusunda, Emmanuell, kocası Jean’e katılabilmek için Hong Kong’a gemiyle ziyaret etmesi işlenir. Rahatsızlığına göre, uygun kabin bulunmuyor ve kadınlardan oluşan bir odada uyumak zorunda kalıyor. Geceler, komşu ranzasında olan kız tarafından uyandırılıyor ve ona üç Filipinli kız tarafından tecavüze uğradığı için kadınlarla dolu bir odada uyumaktan korktuğunu söylüyor. Emmanuelle ise bunu bir davet olarak kabul ediyor ve iki kadın beraber oluyorlar. Emmanuelle 1975 Oyuncuları arasında Emmanuelle ve Jean ön plana çıkar. Jean Jean, Emmanuelle’in kocasıdır. Kadınıyla beraber olmaktan hoşlanan ve bundan zevk duyan bir insandır. Bu filmde, Jean’in sevgililerinden birisinin genç üvey kızı olan Maria’da yer alır. Maria, Emmanuelle ile sıkı arkadaş olur. Bir gün Maria bakire olmadığın itiraf eder ve Emmanuelle bunun için planlar yapar. Jean, Hong Kong’dadır. Emmanuelle yanına gelmek için bir gemiye biner ve bir dizi ilişki maceraları bu filmde de görünür.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 3 ay
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?
Aysen, 4 ay
Siteniz çok güzel, izlenen kült filmleri ekliyorsunuz görüntü kalitesi iyi ve reklam yok film izleme sitenize bayıldık yeni fav sitemiz burası artık, Teşekkürler dipfilmizle.
Aeren, 4 ay
Gece vakitlerinde bu filmi bitirmek cesaret ister ama güzel filme benziyor.
murat, 4 ay
sürakli sağ üst köşeye bildirim geliyor
Aleyna, 5 ay
Dizi çok güzel izlemenizi tavseye ediyorum izlemeyen kaçırır benden söylemesi