Avatar

Avatar
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Avatar
2.466 izlenme
IMDb: 7.8
Avatar izle, medeniyet ve kültürü anlatan, konusu ve imdb puanı ile dikkat çeken avatar filmini Türkçe Altyazılı ve Dublaj izle. Avatar Konusu, yönetmenliğini James Cameron’un yaptığı 2009 senesinde vizyona giren macera, bilimkurgu türünde bir filmdir. Bir hırsızlık olayında ağabeyi ölen yarı felçli Jake Sully, Pandora adında uzak bir gezegende görevinin başına geçmeye karar veriyor. Burada Na’vi adında soyu tükenmekte olan halk yaşıyor. Jake, kendine özgü bir dili, dünya görüşleri ve yaşam biçimleri olan bu halkın arasına karışınca doğayla bütünleşiyor. Askeri şirket, söz konusu olan yeri ve oradaki kaynakları incelemek için Avatar adında bir program geliştiriyor. Bu program insanları yarı insan yarı Na’vi haline büründürerek görev için Pandora’ya gönderiyor. Jake, Pandora’ya geçtiğinde felçli bedeni işlevsel hale geliyor. Avatar Filmi Oyuncuları Bilimkurgu filmi Avatar’ın oyuncu kadrosunda; Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigournet Weaver, Michalle Rodriguez, Stephen Lang gibi isimler yer alıyor. Jake Sully karakterine hayat veren Sam Worthington kardeşi öldükten sonra Avatar çalışmalarına gönüllü olan engelli bir gazidir. Avatar Filmi Ne Anlatmak İstiyor: Kültürler ve medeniyetlerin birbirleri ile olan mücadelesini ve savaşa olan hazırlığı anlatıyor. Avatar 2 Varmı: Avatar 2 filmi 2022 Aralık ayında vizyonlarda olacak. Avatar 2 Neden Gecikti: Coronavirüs den ötürü Avatar Hangi Plafformda var: Netflix Avatar 3 Ne Zaman: 2024 Avatar 4 Ne Zaman: 2026 Avatar 5 Ne Zaman: 2028 Avatar izle sayfamıza hosşgeldiniz. 2009 Anime kategorisinde konusu ile oldukça ilgi çeken Avatar filmi İmdb üzerinden 7.8 gibi oldukça iyi bir puan almıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 3 ay
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?
Aysen, 4 ay
Siteniz çok güzel, izlenen kült filmleri ekliyorsunuz görüntü kalitesi iyi ve reklam yok film izleme sitenize bayıldık yeni fav sitemiz burası artık, Teşekkürler dipfilmizle.
Aeren, 4 ay
Gece vakitlerinde bu filmi bitirmek cesaret ister ama güzel filme benziyor.
murat, 4 ay
sürakli sağ üst köşeye bildirim geliyor
Aleyna, 5 ay
Dizi çok güzel izlemenizi tavseye ediyorum izlemeyen kaçırır benden söylemesi