Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
VİP
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
1.182 izlenme
IMDb: 4.9
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 izle, serinin 4.sü 2011 The Twilight Saga: Breaking Dawn filmini youtube fragmanı ile Türkçe Dublaj izle.

Alacakaranlık Efsanesi 4: Şafak Vakti Bölüm 1 Konusu

Vampir filmlerinin vazgeçilmezlerinden Alacakaranlık serisinin 4. filmi 2011 senesinde sevenleri ile buluştu. Vampir Edward Cullen ve Bella Swan arasında yaşanan bu fırtınalı aşkın sonlarına gelirken, izleyenleri mutlu eden gelişmeler yaşanıyor. Hayatlarını birleştirmek isteyen Bella (Kristen Stewart) ve Edward (Robert Pattinson), tüm engellere karşı durur. İkilinin aşk hikayesi, Bella’nın hamile kalması ile taçlanır. Ancak doğmadan dahi peşinde kötü vampirlerin ve kurt adamların olduğu bu bebek, büyük bir savaşın arasında kalma riski ile karşı karşıyadır. Aşk ve fedakarlık, Şafak Vakti’nin teması olacak.

Alacakaranlık Efsanesi 4: Şafak Vakti Bölüm 1 Oyuncuları

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1’in başrolleri arasında Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner dikkatleri çekiyor. Yönetmenliğini Oscar sahibi Bill Condon’ın yaptığı filmin kadrosuna Ashley Greene, Elizabeth Reaser, Nikki Reed, Kellan Lutz, Maggie Grace, Michael Sheen, Billy Burke e Mackenzie Foy var. Aynı zamanda Alacakaranlık serisinin yazarı Stephenie Meyer’ı da sürpriz bir şekilde filmde figüranlardan birini canlandırıyor.

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 Merak Edilenler

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 - The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1 hakkında internette en çok merak edilenleri sizler için listeledik.
  • Tür: Romantik, Fantazi
  • Süre: 1 Saat 57 Dakika
  • Yıl: 2011
  • Orjinal İsmi: The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1
  • Yönetmen: Catherine Hardwicke
  • Imdb: 4.9

Alacakaranlık Serisi Sıralaması

Bu yazımızda sizlere serinin 4. Filmi olan Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 izle hakkında tüm detayları verdik. Filmin youtube fragmanıda ayrıca sitemize eklenmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
𝘮𝘪𝘵𝘴𝘶𝘩𝘢𝘮𝘢𝘭𝘧𝘰𝘺, 3 ay
𝖡𝗂𝗓 𝗌𝖾𝗏𝗂𝗅𝗆𝖾𝗒𝖾𝗇 𝖣𝗋𝖺𝖼𝗈'𝗇𝗎𝗇 𝗍𝖺𝗋𝖺𝖿𝗂𝗇𝖽𝖺𝗒𝗂𝗓...𝘋𝘶𝘮𝘣𝘭𝘦𝘥𝘰𝘳𝘦'𝘶 𝘰 𝘰𝘭𝘥𝘶𝘳𝘮𝘦𝘥𝘪, 𝘔𝘦𝘭𝘦𝘻 𝘗𝘳𝘦𝘯𝘴 𝘚𝘯𝘢𝘱𝘦'𝘺𝘵𝘪! 𝖮𝗅𝗎𝗆𝗒𝗂𝗒𝖾𝗇 𝗈𝗅𝗆𝖺𝗒𝗂 𝗈 𝗂𝗌𝗍𝖾𝗆𝖾𝖽𝗂..! 𝖬𝖺𝗅𝖿𝗈𝗒 𝗄𝗈𝗍𝗎 𝖼𝗈𝖼𝗎𝗄𝗍𝗎 𝖽𝖾𝗀𝗂𝗅 𝗆𝗂?𝖡𝖺𝗌𝗄𝖺𝗅𝖺𝗋𝗂𝗇𝗂 𝗎𝗓𝖾𝗋𝖾𝗄 𝗆𝗎𝗍𝗅𝗎 𝗈𝗅𝗎𝗒𝗈𝗋𝖽𝗎! 𝖥𝖨𝖫𝖬𝖨 𝖨𝖹𝖫𝖤𝖸𝖨𝖭 𝖣𝖤 𝖬𝖴𝖳𝖫𝖴 𝖬𝖴 𝖦𝖮𝖱𝖤𝖫𝖨𝖬!?
Aysen, 4 ay
Siteniz çok güzel, izlenen kült filmleri ekliyorsunuz görüntü kalitesi iyi ve reklam yok film izleme sitenize bayıldık yeni fav sitemiz burası artık, Teşekkürler dipfilmizle.
Aeren, 4 ay
Gece vakitlerinde bu filmi bitirmek cesaret ister ama güzel filme benziyor.
murat, 4 ay
sürakli sağ üst köşeye bildirim geliyor
Aleyna, 5 ay
Dizi çok güzel izlemenizi tavseye ediyorum izlemeyen kaçırır benden söylemesi